Забрідська ЗОШ І-ІІ ст.

Історія школи

З 1962 року в селі Забрідь засновано загальноосвітній навчальний заклад для учнів 1-4 класів в приміщеннях колишніх військових казарм. Пізніше(директор Лен К.К.) в школі навчались учні 1-9 класів. На території школи закладено шкільну навчально-дослідну ділянку та шкільний сад (під керівництвом вчителя Бабінець М.Ю.). Під керівництвом директора школи Генюти Г.Г. побудовано спортивний зал де проводились районні спортивні змагання різних видів. Встановлено памятник Олексі Довбушу та засновано історичний музей. В 90-х роках закладено фундамент для будівництва нової школи по вулиці О.Довбуша 5.

З 1 вересня 2006 року введено в експлуатацію новобудову Забрідської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів(директор Бабінець В.І.). В навчальному закладі створено всі умови для навчально-виховного процесу. До послуг учнів -9 навчальних кабінетів, бібліотека, їдальня, гімнастичний зал, майстерня , музей народознавства, кабінет інформатики та стадіон.

Місія школи:  Створення найбільш сприятливого середовища для розвитку дітей з  урахуванням їх схильностей та здібностей як умови досягнення нової якості освіти, забезпечення успішної соціалізації особистості